Віталій Руппельт

Графіка, плакат

1 лютого - 20 квітня

Віталій Руппельт

'Ап2екс'

1991 р.н. м.Рівне

Що вуличне мистецтво,

робить в приміщенні?

Роки навчання на архітектора в Національному університеті водного господарства та природокористування (м.Рівне) розвинули в мені зацікавленість у 'просторі' як в об'єкті для дослідження.

Процес створення архітектурного об'єму для мене дуже тісно був зв'язаний з контекстом, природнім чи міським середовищем. Новий твір мав рахуватись з оточенням, що скоріше риса мого характеру, ніж аксіома архітектурного проєктування.

І хоч професія проєктувальник не привабила мене довше ніж на 2 роки, ця зацікавленість у взаємодії зі стінами нікуди не зникла. Ще під час підготовки до вступу на архітектуру, в Рівненській дитячій художній школі я почав опановувати техніку аерозольного графіті. І хоч цей напрям вуличного мистецтва не рахується ні з ким, мені хотілось створювати несподівані та неприйнятні роботи за своєї природою, але тою чи іншою мірою соціально адаптовані за своїм змістом.

Прихід саме до виставкового простору як і сама тема для розмови в ньому, прийшла до мене через сцену та "смислову" музику - реп. Тому, що вочевидь мене весь час цікавив не так простір сам по собі, як вплив на людей через засоби які він пропонує та відголос у їхніх власних резонаторах