Луцькій художній школі 60 років

4 - 30 листопада

Луцька художня школа була заснована у 1961 році, яку очолив Петро Костянтинович Сензюк. З 1989 року і до сьогодні директором школи є Заслужений працівник культури України Іван Миколайович Гаврилюк.

Впродовж 60-річної діяльності школу закінчило понад 4000 учнів. На даний час в Луцькій художній школі навчається 420 учнів на бюджетній основі та 180 учнів на засадах самоокупності. Навчання учнів здійснюють 24 викладачі.

Основний курс навчання складає чотири роки, впродовж яких учні отримують базові знання з рисунку, живопису, композиції, скульптури, історії мистецтва.

В школі започатковане шестирічне навчання, коли після опанування основної програми учні в наступні роки ознайомлюються з предметами за спеціалізацією дизайну та загальної підготовки і мають змогу підготуватись до вступу у середні та вищі спеціалізовані навчальні заклади.

В школі організовано дворічне навчання для дітей старшого віку, а також підготовчі групи на самоокупності.

В ювілейний 60-річний рік заснування школи отримало свідоцтво про закінчення школи 120 учнів.

Паралельно поруч з основним навчальним процесом в школі активно проводиться виставкова, конкурсна та пленерна діяльність, співпраця з іншими мистецькими навчальними закладами різних рівнів