Карина Арутюнян, Іштван Кус

Фото, графіка

1 червня - 5 серпня

Департамент молоді та спорту Луцької міської ради

Департамент молоді та спорту Луцької міської ради

3 червня, 10:07

Поширення негативних проявів у молодіжному середовищі, на жаль, явище не рідкісне.

Останнім часом питання боротьби, зокрема, із наркоманією серед молоді піднімаються дуже гостро. Усі небайдужі інституації та громадяни зрозуміли, що не можуть лишатися осторонь проблеми, інакше вже завтра загрозливі тенденції не спинити.

Нещодавно спільно із партнерами ми презентували новий проєкт "Все вирішує твоє рішення". А вже 1 червня, до Дня захисту дітей, у Галереї Мистецтв "Art Gallery" презентовано персональну виставку митців Карини Арутюнян та Іштвана Куса під назвою "Історія молодої нації".

Під час презентації знову говорили про проблему поширення наркоманії серед молоді. Зокрема, про написи на будинках із адресами розповсюдження наркотиків. Саме це символізували картини митця. Гнітюча атмосфера, масштаби зла та його наслідки, занурення у проблему і розуміння, що, якщо "робити вигляд, що проблеми не існує, вона не зникає".

Боротися зі згубним явищем потрібно на всіх напрямках - превентивному, спортивному, інформаційному та, звісно, мистецькому. Адже чим більше інституцій будуть підключатися - тим більше шансів отримати перемогу у даній боротьбі за розум, серця та життя наших дітей.

Запрошуємо відвідати виставку

https://www.facebook.com/DSMSLutsk/

Культура графіті, вуличного мистецтва історично пов’язана з кримінальним світом, стала особливим способом комунікації для тих, хто «в темі», і тепер в часи постванадалізму, після того, як вуличне мистецтво повернулося в стіни галереї, графіті продовжує формувати кримінальний світ.

Попит моделює пропозицію.

Підміна культурних аспектів високого мистецтва низькосортним продуктом, призводить до бажання «польоту на веселку»; і лише окремі частинки безпечних щасливих дітей продовжують боротьбу з лінню та безвідповідальністю дорослих