Павло Варварик

Вікна в світ

13 квітня - 19 травня

Концепція

Стиль, в якому я пишу свої роботи називається «емоційним романтизмом», або «ретро романтизмом». Переважно останнім часом я пишу лише свої авторські картини, яких за цей час вже написано декілька десятків. Мій основний критерій творчості полягає в тому, що картина митця повинна нести емоцію, заставляти людину зупинитися біля картини, торкнутися певних струн душі. Якщо це відбулося, значить мета досягнута, бо глядач може пробачити недосконалість техніки, але він не пробачить якщо картина «мертва».

Образи та сюжети які є в моїх картинах, це люди та те що пов’язано з людським життям, з тими ситуаціями, які трапляються в нашому повсякденному житті. Ну і окремо можна виділити образ жінки, образ вродливої сучасної жінки. Тому що я як художник і як чоловік вважаю, що цей образ завжди надихав митців до творчості, це те що дає сили та приваблює і закохує в себе художників на протязі багатьох століть.

Часто жіночі образи написані з реальних людей, з реальних жінок, але буває що це є і просто політ фантазії, та якісь уявний образ, який з’явився в моїй голові. Але обов’язково є те що образ, картина, той сюжет, який я втілюю , повинен нести емоцію, енергію яку я закладаю. Контакти :

+ 38(067) 91 33 952

paull777@ukr.net

Вікна в Світ

Я народився в м. Житомирі, зараз мені 48 років, але як художник маю «стаж» з 2013 року. Середню художню (класичну) освіту за фахом – станковий живопис, здобув у юнацтві в своєму рідному місті. Але потяг до кар’єри військового пересилив бажання стати художником, тому замість художнього вишу я поступив до військового. В 1991 році після закінчення військового вишу, для продовження військової служби був направлений до Луцька, де і живу донині. Тут на Волині я продовжував службу в різних військах та військових структурах. В 2008 році у військовому званні підполковника вийшов на пенсію, після чого працював в українському бізнесі на керівних посадах.

Наприкінці 2012 року випадково побачив картини сучасного відомого британського художника Джека Веттріано, вони справили на мене велике емоційне враження і виникло нестерпне бажання спробувати зробити щось подібне, або схоже. Це бажання і змусило практично після тридцятирічної перерви знову взяти до рук пензлі. Але з часом творчість захопила так, що це зараз стало основною діяльністю.

Стиль, в якому я пишу свої роботи, я визначив як «емоційний романтизм», або «ретро-романтизм». Переважно останнім часом пишу лише свої авторські картини, яких за цей час вже написано пару десятків. Основний критерій моєї творчості полягає в тому, що картина митця повинна нести емоцію, заставляти людину зупинитися біля картини, торкнутися певних струн душі. Якщо це відбулося, значить мета досягнута, бо глядач може пробачити недосконалість техніки, але він не пробачить якщо картина «мертва».

Таких відомих сучасних художників як Джек Веттриано, Марк Спейн, Володимир Волегов, Брент Линч та Ромеро Ретондо вважаю своїми вчителями на відстані.

Виставки картин проходили в Луцьку. Роботи були виставлені в ресторанних закладах міста, в ART магазинах Луцька та картинних галереях міста.

В 2014 році з липня по листопад проходила виставка в картинній галереї «Срібна линва», яка мала назву « Він + Вона = романтика життя».

В 2015 році з червня по вересень відбулася виставка також в картинній галереї « Срібна линва», яка мала назву « Кольорові вікна ».

З грудня 2016 році по кінець січня 2017 року мої картини виставлялись в Палаці культури м. Луцька на колективній виставці ART Talents Collection