Катерина Кульпа

Малярство

15 грудня - 4 січня

Катерина Кульпа

Народилася в місті Грифіно, коло Щетина в Польщі 1965 році.

Після закінчення художнього ліцею поступила в художню академію відразу на два факультети : відділ малярства та відділ малярства в архітектурі і урбаністиці, котрий скінчила в 2008 році з нагородою Президента міста Вроцлав.

8 років працювала викладачем малярства та рисунку в Вищій Гуманістичній школі на відділі дизайн та інтер'єру. В цей час також працювала в різних центрах культури у Вроцлаві і в кожному разі були реалізовані авторські програми художніх занять.

З дитинства Катерина займається творчістю. Мама художниці згадувала, що дочка ще не говорила, а вже малювала.

До сьогоднішнього дня відбулося більше 30 виставок в Польщі (Варшава, Лодзь, Вроцлав), в Данії, Німеччині, Португалії, Іспанії, Україні. Картини Катерини Кульпи намальовані в змішаних стилях, в котрих домінує структуралізм. Використовує монотипію, графіку, експериментальний лінорит. В інструментах присутня темпера, олія, пігменти, енкаустика і акрил.

Тема робіт дуалізм, метафізика, комунікації в різних формах, використовуються елементи наук математики та фізики, а також психології в візуалізації образів. Метою зображення є створити контакт комунікації різних вимірів та світів духовного та матеріального.

В житті художниці та її родини сталася трагедія-втрата дочки. Після довгого часу смутку, Катерина зайнялася арт терапією для того, щоб допомогти собі та близьким. З часом це стало її ще однією професією. Зрілі люди з діагнозом-Бльцгеймера, Дауна. Аспаргера, люди з утрудненням руху, зору та слуху різних вікових категорій є учнями Катерини Кульпи в її власній студії "Лабораторія творчості"

Рік тому Кася приїхала як волонтерка до Гошівського монастиря в проект "Коло Добра" для того, щоб допомогти позбутися стресу дітям зі сходу з зони війни. В липні цього ж року відвідала і провела серію глибокого занурення в творчість на інтеграційному таборі "Кольорові Гори" в с. Нагуєвичі (Батьківщина Івана Франка) з дітьми зі сходу, внутрішньо переселеним та дітьми Небесного Легіону. Кредо малярки "віра, що малює відповідь на кожне її запитання!"

Виставка

Відкриття