Фотовиставка

Фото

13 травня - 5 липня

Фото 2017

З 13 травня по 26 травня в Луцькій галереї мистецтв спілки художників на вул. Лесі Украінки 24 відкрито виставку творчої фотографії.

В експозиції представлені роботи луцьких фотографів,кожний з яких виставив по чотири роботи одного з жанрів. Тут є і пейзаж, і портрет, і натюрморт і оголена натура.Багатьох авторів в Луцьку знають давно, деякі менш відомі.

Наприклад - Віктор Чухрай. Він за фахом художник, але більш відомий, як фотограф. Член Національної спілки фотхудожників України. Колись він висвітлював події встановлення вільної Украіни, був активним учасником Народного руху.. Потім фотографував наше місто. Вже декілька років захопився орнітологією – фотографує птахів.

Володимир Стахів – теж художник, закінчив Львівську академію. Має дуже цікаві фотографічні жанрові роботи.Кандидат в члени спілки ФХУ.

Косюк Юрій та Павлосюк Вадім, мабудь, на сьогодні самі модні, самі відомі серед молоді фотографи. Особливо серед дівчат. Вони дуже активні. Молодь пам'ятає організовані Косюком пленери «Хеллоуін»,»Золота осінь», «Мавка» на тему «Ліової пісні» Л. Українки, пленер «На Івана Купала». На цих заходах перезнайомилось багато фографів,візажистів,дівчат-моделей, акторів,музикантів. Також є кандидатом до спілки СФХУ.

Про Павлосюка ,мабудь, краще б розповіли дівчата. Він активно працює в рекламі,фешн-фотографії. Співпрацює з волинськими друкованними виданнями, має декілька цікавих проектів. Організатор фотопленпрів. Кандидат до спілки ФХУ.

Олександр Федюк – за фахом дизайнер. Добра спокійна людина, приємна в спілкуванні. Працює в рекламній фотографії. Один з основних жанрів – оголена натура. Застосовує різні креативні ідеі.

Сім'я Наумовичів…Юрій та Тетяна. Обоє в спілці фотохудожників України. Тетяна Наумович-Сензюк за фахом художник. Художня підготовка відчувається в її роботах. Колір, світло, композиція ... Все на місці.

Юрій Наумович працює аналоговою технікою, знімає на плівку середнього формату.Пейзаж в мінімалістичному стилі і портрет – основні його теми. Ці роботи неодноразово були відмічені на національних та міжнародних салонах.

Віктор Петрук – новий фотоспівець нашого міста. Інтернет спільнота добре знає його міський пейзаж. Але в нього багато гарних робіт в жанрі Макро . Активно висвітлює волонтерський рух на Волині.

Ігор Денесюк – професійний відєооператор, легкий на під'йом для фотовиїздів в любу погоду. Прагне вдосконалення в фотографічній справі. Більшість робіт зроблено на спільних з відомими українськими фотографами виїздах.

Євген Боярчук –член спілки ФХУ з 1992року, член FIAP (Міжнародна спілка фотохудожників). Працює в рекламній фотографії. Учасник багатьох національних та міжнародних салонів. Провів більше десяти персональних виставок в містах України та Польщі. З 2017 року-голова Волинського осередку СФХУ.

Для когось фотографія-це основна професія, для когось хоббі. Але це є спільнота – спільнота творчих людей.На виставці представлено авторів з декількох творчих клубів: ф/к»Промінь», ф/к «Європа», ф/к «Studio 3». Ми зустрічаємось, спілкуємось, виїзджаємо на пленери. І хотілося б щоб до нас приєднувались нові автори, нові особистості. Тільки в спілкуванні можна напрацювати своє особисте бачення, свій стиль в фотографії.

Цією виставкою ми сподіваємось відродити художню фотографію на Волині, щоб на мапі Украіни наш край не був білою плямою