Віктор Курило

Графіка. Львів

5 червня - 15 липня

Віктор Курило

Народився 1942 року на Миргородщині Полтавської області. В 1960 році закінчив середню школу і того ж року поступив в Решетилівське художньо-професійне училище.

В 1962 році закінчив училище за фахом килимар. В 1976 році поступив в Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва і в 1982 році закінчив за фахом художник прикладного мистецтва (художнє скло).

Віктор Курило - художник з академічною мистецькою освітою, деякий д час працював художником на різних підприємствах Львова. З 1994р. - працює художником-декоратором у Львівському Національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.

Творить в техніці акварелі, пастелі. Досвідчений графік створює образи з ускладненим неоднозначним підтекстом. Серед нещодавно створених творів - образи космологічних уявлень українців, як|нагадування про втрачений симбіоз Людини та Природи, та твори де художник прагне привернути увагу глядача до елементів архітектури старовинного Львову, які можливо не кидаються одразу в очі. Рисунок дуже тонкий, загострений, контурна лінія гранично вирізана

Проживає у м. Львові. Перша персональна виставка відбулася у 2010 р. в музеї Етнографії, (м.Львів)., друга персональна виставка організована в 2011 р. м. Дрогобич.

Третя виставка відбулася в національному музеї ім. А. Шептицького (м. Львів) в 2012 р