Пробудження

Діана Іванкова, Ігор Семенюк та Віктор Іванков

24 вересня - 11 жовтня

Діана Іванкова, Ігор Семенюк: ПРОБУДЖЕННЯ. Віктор Іванков – Живопис Куратор Софія Нітух: сприйняття жіночої відвертої сексуальності; жінка сама показує своє тіло так, як лише наодинці з коханцем (універсальне визначення,а не з наголосом на "чоловік"); скидання тисячолітніх табу на її бажання; оприлюднення сексуальної природи жінки без вуалей суспільних меж дозволеності. стерлася та сторінка історії, де жінка була центром всього: сім'ї, комуни,держави,міфу. амазонки як воїни,але насамперед, як вільні,незалежні від моралі (мораль як християнський міф, що спотворив сприйняття сексуальності як такої, а особливо, жіночу сексуальність перетворив в " прокляте місто"). ми повільно знімаємо тисячолітній гніт штучного скривленого сприйняття найчуттєвішої частини людської природи, особливо жіночої. її бажання та рухи, чуттєвість і секунда феєрії, що відчувається як дотик до вічного блаженства - вона покаже все сама, вона проведе у ті таємниці, які відкриває лише жінка. чуттєвість і краса. краса жінки і її бажання. показане - лише незначна частина її сили... сили над нами, сили її краси. Цитати взяті з книги: Світанок сексу. Крістофер Раєн, Кпсільда Джета, Темпора, 2012
Пробудження

Людська природа – матеріал з високими відбивальними можливостями. Це дзеркало, звісно, покреслене незворотними генетичними подряпинами та тріщинками, але все ж дзеркало. Для більшості людей реальність – це те, що нам про неї сказали. Як майже все інше, ревнощі лише відбивають соціальні трансформації та можуть бути зведені до малопомітного роздратування, якщо суспільна думка вважатиме їх такими.

Чи справді ми народилися в найкращий час в найкращому місці? Чи наша мить – лише випадкова мить вічності, один із незліченних моментів, кожен із яких має власну рівновагу задоволень та розчарувань?

Кожна жива душа моє, що розповісти. Так само і кожне тіло, й історії, які розповідає людське тіло, належать до розряду ХХХ.

Вогонь ніколи не насититься хмизом, скільки не кидай, і ніколи не пересититься океан річками, що в нього впадають; смерть ніколи не насититься живими істотами всього світу, а ясноока жінка – всіма чоловіками, скільки б їх не було. Камасутра.

Чим швидше ми погодимося з базовими відмінностями між чоловіками і жінками, тим швидше ми зможемо припинити суперечки про це і взятися до сексу! Доктор Стівен Т. Колберт, D.F.A

Суть сексуальності в більшості жінок полягає в свободі мінятися разом із життям довкола.

Нашою найважливішою настановою можуть бути такі слова Полонія, сказані Лаертові в «Гамлеті»: «А головне: будь вірний сам собі, І вже за цим іде, як ніч за днем, Що й з усіма не будеш ти нещирий».

Конфлікт між тим, що нам сказано відчувати, і тим, що ми відчуваємо насправді, можливо, є найщедрішим джерелом сум’яття, незадоволення та безглуздих страждань нашого часу.

Головне завдання уяви – не так робити дивні речі звичними, як робити звичні речі дивними. Г.К.Честертон