Марина Ялдоненко

Малярство. Одеса

11 березня - 3 квітня

Марина Яндоленко

Народилася в травні 1978 року в м. Одеса. Закінчила Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова, Харківську державну академію дизайну та мистецтв за фахом станковий живопис. Член національної спілки художників України.

Учасник всеукраїнських виставок і пленерів. Роботи знаходяться у приватних збірках України, росії, Германії і в музеї сучасного мистецтва м. Маріуполь. Має безліч всеукраїнських, обласних і міських виставок, арт-проектів, пленерів та 5 персональних виставок. Працює в царині живопису, подорожує світом, займається спортом.

Я - сучасний художник. Малюю сучасний світ сучасними засобами. Це світ, в якому я живу, це мої багатоповерхівки спального району, це двори, будиночки, люди і кішки, діти, небеса, туман і сніг. Я не малюю - я живу живописом! Якщо я не працюю, то погано себе почуваю. Мої картини взагалі це і мій внутрішній світ, і світи інших людей, які нині живуть і тих, що давно пішли. Обожнюю книжки. Дуже люблю Кена Кізі, Селінджера, Клайва Льюїса, О.Уальда, М.Цветаеву, М.Волошина, нібито розмовляю з ними через їх книги.

Дякуватиме Богу, що Я - Є!