Елемент порожнечі

Фото

21 травня - 28 червня

Соціальний статус як важливе,

Гроші як сенс життя,

Здоров, я, яке продається виключно за ті ж самі гроші,

Їжа як культ,

Фізична довершеність та краса на продаж,

Віра, в основі якої маніпуляція свідомістю,

Акцент на сексі, як на чомусь дуже важливому і корисному,

Егоїзм як ідеологія для людських відносин.

Жага розслабленого способу життя як результат.

В сучасному суспільстві існує дуже багато різного роду сумнівних ідей і принципів, що методично завантажують в наші голови як цінності, котрі мають стати основою і сенсом буття для кожного члена суспільства. Їх пропонують нам як фундаментальний і безальтернативний орієнтир на все життя.

З отаких от елементів підозрілого походження і складається діалог із самим собою середньостатистичної людини, котра практично все своє свідоме існування займає на аналіз і оцінку речей, що безапеляційно тулить нам соціум. В стані пустих і безцільних рефлексій на нав'язані ззовні подразники минає час. Внаслідок з людини розвивається істота, яка чужі ідеї і цінності під тиском суспільства сприймає як сенс буття. Така поведінка не залишає жодного шансу для свого власного опису світу.

І коли настає момент, що потребує від людини відповідальності і сприйняття реального життя без своїх та чужих ілюзій, в тому вигляді, як воно існує насправді, ми виявляємо в собі замість волі до бездоганності рішень і дій тотальну пустоту , яку старанно культивували (свідомо чи ні) багато часу. Ця пустота тисне на людину як основний, вирішальний, домінуючий і безальтернативний елемент життя…

А ви замислювались над тим, що люди в будь-який момент можуть послати під три чорти із свого життя все що завгодно.

В будь-який час.

Миттєво