Роман та Надія Федини

Живопис. Великий зал

28 березня - 17 квітня

Федина Роман народився на Львівщині в 1953 р. У 1985 р. закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва.

Федина Надія народилась на Івано-Франківщині в 1961 р. В 1984 р. закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва.

Після одруження працювали над художньою керамікою. Були учасниками міжнародної виставки в м. Грац (Австрія). Останні чотири роки перевагу віддали професійному малярству. Організували три персональні виставки у Львівському Палаці мистецтв, виставку в м. Києві - галерея Світлиця, м.Івано-Франківську - галерея «Арт-Легенда», м.Ужгород - Закарпатський музей народної архітектури та побуту, м.Львові - галерея «АртЛьвів», ЛНУ ім. І.Франка, ЛНБ ім. В.Стефаника, смт.Верховина - Музей Гуцульщини, м.Чернівці - Чернівецький обласний художній музей, брали участь у пятьох міжнародних виставках.

Є членами творчого активу Львівської Національної Спілки художників України.

Дипломанти XIX міжнародного гуцульського фестивалю. Творчі роботи з кераміки та живопису знаходяться в приватних колекціях закордоном, зокрема в США, Канаді, Англії, Німеччині, Польщі, Бельгії, Шотландії.

"...На даному етапі темою нашої творчості стали чарівність та етнос карпатського краю. Особливо нас захопило багатство колористичного світу Гуцульщини. На цій основі розроблялися жанри пейзажу та побуту. Найбільшу увагу ми приділили колористиці, енергетиці та динаміці гуцульських танців, які ображені в серії «Фольк». Мовою оригінальної авторської подачі намагаємося донести всі ці почуття до глядача. Працюємо над кожною роботою в чотири руки, тобто разом