Нове життя старої лампочки

15,00

12 - 13 грудня

Майстер-клас "Нове життя старої лампочки"

Еко-ялинка або як прикрасити новорічну іграшку зі сміття

Сьогодні у багатьох розвинених країнах світу є дуже популярними екологічні ідеї та ініціативи: сортування сміття, використання альтернативних джерел енергії. Тому розпочавши цю акцію, ми хочемо долучити лучан до загальносвітових тенденцій. Окрім того, поряд із наявністю природних та історичних ресурсів, готельних комплексів та спеціалізованих туристичних закладів, якість довкілля є однією зі складових привабливості місця, як туристичного напрямку.

Ми пропонуємо почати з чогось невеликого і повторно використати перегорілі лампочки (хоч звичайні лампи не є такими ж шкідливими для навколишнього середовища, як енергоощадні, але вони створюють нову не надто привабливу купу сміття). Тоді куди ж їх подіти? Відповідь проста: принести до нас і дати їм друге життя!

В рамках акції "Подаруй друге життя старій лампочці!" відбудеться майстер-клас "Нове життя старої лампочки" із розпису старих лампочок, де буде здійснено чарівне перетворення їх в чудові новорічні іграшки у суботу (13.12) о 15:00 за адресою: вул. Лесі Українки 24/а (Галерея мистецтв). Усі іграшки будуть використані для прикрашення ялинки в Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки.

А на авторів найкрасивіших лампочок чекають подарунки від організаторів.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу

Організатори