Дана Мачинська

Фото, живопис, інсталяція. Відкриття о 17,00

7 серпня - 2 вересня

«Перетин світів»

Проект «Перетин світів» поєднав у собі три різні мистецькі напрямки: фотографію, живопис та інсталяцію. Це метафоричне зображення трьох різних сторін моєї особистості. Символічне зіткнення різних «світів» з глибин моєї душі. Ностальгія та меланхолійність, емоційність та мрійливість, перфекціонізм та раціональність - все це можна знайти на «Перетині світів»

Чорно-білі фотопортрети, натхненні класичною плівковою фотографією 50х-60х років, вносять певний елемент ностальгії, без надлишкового пафосу кольору - лише відтінки сірого. Мені хотілося увіковічнити на плівці неповторну емоцію,стан душі, мить, настрій. Зловити той «пунктум», про який писав Картьєр Брессон у своєму «The Deсisive Moment».

Серія живописних робіт, виконaних технікою action painting, є даниною таким майстрам, як Поллок, Ротко, Ренуар, Мане, Моне. Забава кольором, геометричними формами, спроба передати ессенцію настрою. Не зважаючи на те, що кольрова гама була заздалегідь мною визначена, щоб утримати цілісність серії, кожна робота виглядає неповторно. Малярсто створене під впливом миттєвих настроЇв та емоцій, рефлексія внутрішнього стану на полотно. Маючи у своєму арсеналі лише колір, я намагалась відобразити у своїх роботах море переживань та мрій, що бушують у середині. Так, під моїм пензлем повстали «гори», можливо символи вершин, котрі чекають підкорення.

Геометрична інсталяція (своїми кшталтами перегукується з малярськими роботами) – символізує політ у майбутнє, у світ фантазії, подорож у незвідані закутки наших «світів». Регулярні форми елемнтів інсталяції символізують нотки перфекціонізму в моєму характері, а барвні бризки вносять легкість та безтурботність

Я народилась 7 листопада 1993 року у м.Луцьку. Закінчила гімназію №4. Зараз навчаюсь в PJWSTK, Варшава,Польща на факультеті графічного дизайну. Люблю подорожувати, фотографувати, малювати, не уявляю свого життя без графічого дизайну. Намагаюсь щодня вдосконалюватись, наповнювати своє життя хорошою музикою та проводити час в гарному товаристві