Подвійний горизонт

Виставка учасників всеукраїнської резиденції GRANNY HALL на Волині. Відкрита група. Serhii Torbinov

27 лютого - 18 березня

РЕЗИДЕНЦІЯ GRANNY HALL
14-21 жовтня, 2012 р.
с. Самійличі. Волинь.

ЕНТРОПІЯ 22-31 березня, 2012 р. Проект молодих художників України. Антон ВАРГА, Сергій Радкевич (TECK), Сергій ТОРБІНОВ (YORK), Станіслав ТУРІНА, Ярослав ФУТИМСЬКИЙ (7906).

“простір співіснує з цим світом, бо він є одним з його умов; але цей світ не є більш безкінечним ніж сам простір, бо як простір він не містить всі можливості, але лише представляє певний особливий порядок можливостей, і є обмеженим вимірами, що складають його саму природу ” (Генон: 1945, ст. 36)

“Подвійний горизонт ” – це пошук нового простору за горизонтом.

Постфактум проект, метою якого є репрезентація першого заїзду художників на GRANNY HALL (14 – 21 жовтня 2012 року). Процес перебування учасників при резиденції складається з двох частин : перша – 7 денне існування у запропонованій локації, друга – відтворення і трансформація власних ідей у публічному середовищі. Це художній експеримент, де об’єктом дослідження виступає інтелектуальний твір “залежний” від простору перебування(місце дії). Пошук форми мистецтва поза межами художньої інфраструктури, на меті якого - комунікація оточення і людини.

Перший етап:

1 – Дослідження головних характеристик запропонованого середовища.

2 – Реалізація власного проекту дотичного до місця чи часу перебування на даній території.

Другий етап:

Ретрансляція власних робіт у простір галереї. Головна мета якого – вивчення залежності об’єкту відносно просторової системи(об’єкт – середовище – глядач). Трансформація візуальної частини зі збереженням внутрішньо індивідуального коду (контексту) роботи. Зберігаючи систему відношень і відображаючи координацію існуючого об’єкту щодо глядача. Спроба віднайти тонку межу між усвідомленим і побаченим, і вмінням органічно відтворити власний об’єкт у межах “ чотирьох стін ”, який до цього був створений у публічному просторі, залишаючи його суть і сприйняття для глядача

Сергій Радкевич

Сергій Радкевич. Створення світу

Сергій Торбінов. Ритм. Напруженість зв’язків. Дослідження відносин людина - природа

Стас Туріна. Мамам присвячується

Юрій Білей. Рух світла. Кінетичний об’єкт. Виявлення 6 з проекту Виявлення руху

Анатолій Татаренко. Самійличі

Антон Варга. Волинь. Без назви

Відкрита група. Проект “Відкрита галерея”