Ентропія

Проект молодих художників України. Антон Варга, Сергій Радкевич (TECK), Сергій Торбінов (YORK), Станіслав Туріна, Ярослав Футимський (7906). м. Ужгород, м. Луцьк, м. Мукачево, смт. Понінка

22 березня 2012 року

Антон ВАРГА - Ужгород

Сергій РАДКЕВИЧ (TECK) - Луцьк
Роботи з виставки 20-ти номінантів Премії PinchukArtCentre 2011
Лауреат Другої спеціальної Премії PinchukArtCentre 2011
HOLY FACE by Radkevich TECK(Ukraine,2011)
Serhiy Radkevych aka TECK
Сергій ТОРБІНОВ (YORK) - Луцьк
На зламі дня
Станіслав ТУРІНА - Мукачево
Проект
Ярослав ФУТИМСЬКИЙ (7906) - Понінка
Проект
Виставка в галереї ДЗИҐА
Підбірка робіт 7906
Вм’ятина
Авторський груповий проект п’яти художників України – Сергій Торбінов(YORK), Станіслав Туріна, Ярослав Футимський(7906), Антон ВАРГА, Сергій Радкевич(TECK)

…Людина є об’єктом всесвіту, а саме матеріального світу. Поруч із матеріальним світом існує ще й інформативний, без якого неможливий розвиток сучасного суспільства.

Людина виступає як учасник цього інформативного світу зі всіма його процесами які безкінченно протікають в ньому.

…Інформативний світ… Інформація.. Це взагалі абстрактні поняття, які мають різні значення в залежності від контексту, я саме:

- Роз’яснення, поняття, виклад фактів, ознайомлення, просвіта..

Інформацію розглядають як один із атрибутів матерії, що відбиває її структуру, тобто інформація це є відображення реального світу. Вона виразно почала проступати в усіх сферах життя й ігнорувати її стає практично неможливо.

Усе, що ми спостерігаємо, чуємо, сприймаємо дотиком, відчуваємо є не що інше, як прийом, обробка та накопичення інформації.

Інформацію несуть у собіне тільки людська мова, але і сонячне світло, складки гірського хребта, шум водоспаду, шелест трави... Іншими словами інформація як властивість матерії створює уявлення про її природу і структуру. Воня не може існувати поза матерією, отже, вона існувала й існуватиме вічно.

Це є нематеріальна частина матерії, динамічний нескінченний процес.

У просторі та часі інформація виражається за допомогою мови – знакової системи будь-якої природи. Одиницями інформації є слова, речення, уривки тексту, поняття, коди, символи…

Кількість інформації в структурі світової системи не можливо вирахувати. Вона не може перебувати у постійному порядку та рівновазі. Саме міра хаотичності інформації, відома під поняттям ‘’ЕНТРОПІЯ’’, вплив її на людську свідомість та на суспільство взагалі є темою даного проекту.

Ентропія – міра хаосу інформації в всесвітній системі, перехід від порядку до хаосу. Міра безладдя присутнього в системі.

Кожна із представлених робіт це є ніщо інше, як стани особистостей (авторів робіт-художників), які перебувають під постійним впливом порядку та хаосу інформативних потоків системи

Сергій Торбінов