Творчий мікс

Творчо-креативний проект 10 платформа

26 червня 2010 року

26 червня розпочала свою роботу мистецька виставка «Творчий мікс». Ідея виставки в тому, щоб звичні, буденні та інколи надоїдливі речі показати у позитивному світлі, яскравих тонах та через кольорове скельце гарного настрою. На виставці будуть представлені картини, скульптури та інсталяції позитивного змісту. Організаторами заходу є активісти творчого проекту «10-та платформа».

У виставці взяли участь митці з різних міст Західної України, переважно вихідці з Луцька. Такий підхід до відбору учасників є основною ідеєю творчого проекту «10-та платформа», який вперше розпочав свою роботу у 2006 році. Саме тоді, група львівських студентів відчула потребу повернутись своїм мистецтвом та своїм серцем до міста, з якого вони виросли. Тепер вони, інші та кращі, своїми ідеями та майстерністю, хочуть приймати активну участь у розвитку міста.

Виставка відбулась в Галереї мистецтв (вул. Лесі Українки , 24а). Твори учасників виставки були доступні для гостей впродовж двох тижнів. Виставка тривала – 26 червня – 11 липня.

Але не лише мистецькою виставкою планували потішити нас ініціатори акції. Для повноти вражень та емоцій, гості та лучани планували під час пленеру створити мистецьку композицію під гаслом «Залиши серце в Луцьку».

Місце для цього було обране не випадково. Там, де молоді, завзяті, активні, енергійні. Там, куди хочеться повернутись, де не шкода залишити шматочок себе. Це - розважальний комплекс «Адреналін-сіті». Адміністрація закладу з задоволенням пішла на зустріч такій мистецькій ініціативі. Обидві сторони сподіваються після такого проекту залишити цікавий фрагмент в житті лучан та вихідців з Луцька.

Пленер відбувся на території розважального комплексу «Адреналін-сіті» 27 червня. Тривав один день. Зацікавлені відвідувачі комплексу могли спостерігати за творчим процесом його учасників.

Відвідування мистецької виставки було безкоштовним, а мистецька композиція залишилася яскравим подарунком від організаторів та учасників для тих, хто готовий назавжди залишити в своєму серці місто Луцьк.

Координатори виставки:

Вікторія Федина тел.: 0971061027 e-mail: fedyna.viktorija@gmail.com

Ірина Корчук тел.: 0977846967 e-mail: porchik@gmail.com

Творчо-креативний проект «10 платформа»

Положення

про мистецьку виставку «ТВОРЧИЙ МІКС »

Щодня людину оточують проблеми, сірі будні, звичний графік роботи, одні і ті ж обличчя, втома…

Та попри все, життя прекрасне, сповнене маленьких чудес, які додають життєвої сили кожному, хто зупиниться, зверне увагу, замислиться. Відволічіться на хвилинку, погляньте на світ очима, сповненими оптимізмом та радістю, очима митця і художника.

Крізь інтерпретацію та імпровізацію власної уяви ми подаруємо вам авторську розповідь про буденні речі та їх оточення, бо вони інші.

Мистецька виставка «Творчий мікс» проводиться з метою:

- популяризації та підтримки розвитку мистецтва;

- підвищення іміджу творчих професій та спеціальностей;

- забезпечення цікавого та змістовного дозвілля лучан;

- сприяння молодим митцям проявити себе і показати свої вміння у суспільстві.

Завдання учасників виставки (тематика):

- ідеалізувати, перебільшити, наповнити позитивом повсякденність та буденні речі, які нас оточують через призму інтерпретації / імпровізації;

- поділитись оптимізмом з оточуючим світом, сформувати середовище позитивної атмосфери та гарного настрою;

- спонукати людей до пошуку красивого і радісного.

Учасники виставки:

Учасниками можуть бути всі бажаючі творчі, оптимістичні, молоді люди, не обмежені соціальним статусом, географією проживання, статтю, творчими вподобаннями, які запропонують для участі у виставці щонайменше дві свої власні мистецькі роботи, що відповідають завданням та тематиці заходу.

Вимоги до робіт:

Від учасників приймаються творчі роботи виконані у довільних техніках та різноманітними засобами. Серед можливих робіт: картини (живопис, графіка, колаж, авт. техніка), скульптури, інсталяції….

До участі у виставці допускатимуться наступні роботи:

- зміст яких відображає тематику виставки;

- в яких присутній колір;

- належне оформлення;

- оптимістичний зміст;

Бажаними для робіт є авторська стилізація та новий творчий підхід.

У виставці не можуть бути представлені роботи:

- які є копіями інших творів;

- плагіат;

- з негативним змістом;

- виконані та оформлені на низькому рівні.

Рішення про допуск робіт для участі у виставці прийматиме оргкомітет заходу!

Терміни та місце реалізації заходу:

Мистецька виставка «Творчий мікс» триватиме з 26.06.10 по 11.07.10. Експозиція розміщуватиметься в приміщенні Луцької галереї мистецтв. Під час роботи виставки планується також проведення мистецького пленеру учасниками на території старого міста в Луцьку.

Важливі дати:

- 1 червня – останній день прийому заявок-анкет від майбутніх учасників виставки (форма заявки-анкети знаходиться у додатку);

- 15 червня – останній день прийому робіт від учасників;

- 26 червня 12.00 – відкриття виставки;

- 27 червня – робота пленеру;

- 11 липня – закриття виставки.

Організація та фінансування заходу:

Всі організаційні та технічні питання вирішуватиме оргкомітет заходу, остаточний склад якого буде затверджено до 1 червня 2010 року.

Захід проводиться за рахунок учасників та спонсорів