Олександр Більчук

Фотографія. Луцьк - Торунь

24 червня 2009 року

Про автора

Народився 1963 року в місті Станіслав (Івано-Франківськ). Закінчив Київський автомобільно-дорожний інститут, з 1985 по 1987 начальник автослужби ракетного дивізіону, після закінчення служби повернувся у Луцьк, де працював конструктором на Луцькому автомобільному заводі.

На початку 90-их разом з Віктором Федосюком приймає активну участь у діяльності Народного Руху України, займається виданням газети НРУ Волині, обирається депутатом Луцької міської ради (1990 - 1994 p.p.), а ЗО серпня 1995 стає співзасновником першої рекламної агенції Луцька, яка отримує назву «Ініціал».

З 2005 року почав займатись фотографією. В тому ж році у нашому місті відбувся перший джаз фестиваль. З тих пір фотографує всі джазові імпрези в Луцьку. У 2008 році лідер джазового руху Олег Баковський запропонував створити «Луцький Джаз-Клуб», «Ініціал» став одним із співзасновників.

2008 року в місті Рівне у галереї фотоклубу «Час» відкрилася перша персональна виставка.

У червні 2009 року на запрошення громадської організації «Товариство міст партнерських Торуни» прийняв участь у фотопленері «Торунь в об'єктиві міст-побратимів». Учасниками були чотири фотографи з Торуня та вісім з партнерських міст: Гетінгена (Німеччина). Свіндона (Великобританія), Лейдена (Нідерланди), Калінінграда (Росія). Філадельфії (США) та Луцька.

Одружений, має доньку, студентку Львівської академії друкарства.

Хобі - музика, живопис, кінематограф, автогонки Formula 1.

Улюблений митець - Лесь Подерв’янський, композитор - Бах, напій - свіже живе пиво або сухе червоне вино, найкращий відпочинок - музика