Борцям за Волю України

м. Ковель

Пропозиції приймаються до 29 серпня 2014 року

Відкритий конкурс на кращу ідею спорудження пам’ятника «Борцям за волю України»

Оголошено відкритий конкурс на кращу ідею спорудження пам’ятника «Борцям за волю України»

Рішенням Ковельської міської ради від 24.04.2014 № 54/54 оголошено відкритий конкурс на кращу ідею спорудження пам’ятника «Борцям за волю України» у місті Ковелі Волинської області а також затверджено Положення про конкурс. Пам’ятник буде встановлено на бульварі Лесі Українки, біля кафе «Казка».

Мета конкурсу – визначення кращої ідеї спорудження пам’ятника та кращого виконавця, для подальшої розробки та реалізації проекту.

Завдання конкурсу - вiдображення вiдповiдними художньо-пластичними засобами подій минулих століть і сьогодення у скульптурі, для увіковічнення героїчного минулого українського народу.

З питань проведення конкурсу, отримання Положення про конкурс і вихідних даних для проектування звертатись у відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 105, тел.(03352) 61739, начальник відділу – Мурай Людмила Любомирівна. Також всі матеріали конкурсу розміщені на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація». Пропозиції приймаються до 29 серпня 2014 року.

Попередня реєстрація бажаючих взяти участь у конкурсі не проводиться. За отримання конкурсної документації реєстраційний внесок учасниками конкурсу не сплачується.

Для виплати грошової винагороди переможцям конкурсу встановлено преміальний фонд 5000 (п'ять тисяч) гривень:

перша премія 3000 (три тисячі) гривень.

друга премія 2000 (дві тисячі) гривень.

Запрошуємо фахівців – дипломованих професiйних архiтекторiв та скульпторів, студентів архітектурних та художніх навчальних закладів, а також творчих людей без відповідної архітектурно – художньої освіти взяти участь у конкурсі