ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ УКРАЇНИ
43 024 м. Луцьк, п-т Молоді, 13Б тел/факс.: +38-0322-784977
bandershtat.org.ua e-mail: info.bandershtat@gmail.com

Бандерштат-2014: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ України

Фестиваль українського опору «Бандерштат», що незмінно проводиться на Волині починаючи з 2007-го року, як ніколи у році нинішньому набуває актуальності не лише як мистецький майданчик, а як потужна об’єднавча платформа, яка збирає навколо себе активних українців з усіх куточків нашої держави.

Революційні події, що наприкінці листопаду 2013-го року розпочалися в Україні і мали на меті захист інтересів українців у їх прагненнях до інтеграції в Європу переросли в криваву боротьбу з корумпованим політичним режимом Януковича та його поплічників. Українці, як ніколи за часи незалежності, продемонстрували свою єдність та засвідчили готовність до системних змін як всередині державі так і всередині себе.

Історична жертва Небесної Сотні, героїв новітньої української історії, в світлі російської агресії на півдні та сході України так чи інакше змушує всіх активних українців ставати частиною спільного фронту захисту нашої державності та її культури, у всіх сферах – від військової, політичної до релігійної та культурної.

Відтак, в рамках Бандерштат-2014 відбудеться мистецький захід «Пам’ятати заради майбутнього». Головною його метою є допомогти сім’ям військових, які постраждали під час проведення АТО шляхом проведення виставки-продажу художніх робіт митців як Волині та і України загалом.

Запрошуємо до участі усіх зацікавлених художників. Для цього Вам необхідно:

Відповідно, інформацію про кожного художника, що візьме участь в проекті буде надруковано в окремій брошурі та, як подарунок, кожен учасник благодійного аукціону отримає квиток на фестиваль Бандерштат-2014р.

Звертаємося до Вас із проханням не просто підтримати фестиваль, а стати його частиною та долучитися до справді корисної та потрібної для України!

З повагою оргкомітет фестивалю

Контактна особа:
Оксана Гузь
0972319894