Дитячий табір – пленер в Карпатах 2012 17-30 червня

Дитячий табір – пленер в Карпатах 2012. Село Нагуєвичі (з 1951 по 2009 роки — Івана-Франка) — село Дрогобицького району Львівської області. Знаходиться за 10 км від Дрогобича.
Сумма путівки 2 500 гр. 14 днів таборування.
17 червня зранку виїзд з Луцька
17 червня виїзд з Львова та прибуття на базу
30 червня (зранку, після сніданка) виїзд з табора
30 червня - екскурсія по Львову та від’їзд до Луцька

В програму таборування та в суму путівки входить:

- проживання на території села Нагуєвичі (батьківщина Івана Франка) в інтернаті. (територія загороджена, під наглядом, умови для сну, особистої гігієни надані). Територія знаходиться на височині 60 м від рівня моря, 2 га землі, на котрій знаходяться головний корпус, спальний корпус, їдальня в котрій проходитимуть майстер класи та дискотеки, комп’ютерний клас, клас для лекцій, медичний пункт, великий сад для прогулянок, сквер для відпочинку, спортивний майданчик, стадіон для ігр.
- 4-разове гаряче харчування в їдальні
- щоденні майстер-класи під керівництвом професійних художників (в вартість входять матеріали) + чайна хвилинка в перерві
- урочисті відкриття та закриття з солодощами та подарунками
- щовечірні дискотеки
- участь в недільних Літургіях в місцевій церкві
- екскурсії (садиба Івана Франка, до джерела Ярини, стежками Франка, гори, виїзна денна екскурсія в Гошівський монастир, на Трускавецькі мінеральні води, на скелі Довбуша, пів-денна екскурсія Львовом)
- ватри, печена картопля, комбаски.
- приїзд і від`їзд автобусом


В таборі одночасно перебуватимуть до 50 людей: діти, наставники та асистенти.

Режим в таборі:

- після сніданку проходять щоденні майстер-класи (детальна інформація, теми додаються)
- після обіду тихий відпочинок
- після підвечірка екскурсії, зустрічі з цікавими людьми або підготовка творчих проектів
- після вечері – дискотеки

Таборування проходить в стилі патріотично-християнського настрою з яскраво-вираженим творчим та мистецьким характером. Всі завдання побудовані на основі глибокого вивчення цього регіону України в етнічному, культурному та історичному змісті. Дискотеки супроводжуються музикою популярних світових та вітчизняних виконавців. Під час таборування є обов’язковим піднімання та опускання прапора України та виконання Гімну України. Прохання всіх учасників табору мати в наявності вишиту сорочку. Рекомендований список збору валізи додається.
Додається також список рекомендованих додаткових матеріалів, котрі будуть використовуватися при виконанні творчих завдань та на пленерній практиці.

Куратор проекту та керівник табору Тетяна Мялковська +380505439824

555art@ukr.net www.555art.org.ua