Столярук Сергій

Столярук Сергій

21.09.1984 - в м.Луцьк народився Столярук Сергій Миколайович (Сірий Серж).
1995 - 2000 - навчався в Луцькій дитячій художній школі.
2000 - 2003 - Навчався у Луцькому ВПУ №2 будівництва та архітектури
2003 - 2010 – навчався у ЛНАМ, відділ худ. кераміки.
2010 - 2012 - Львівська Національна Академія Мистецтв, Кафедра художньої кераміки старший лаборант.
2012 - вчитель малювання і трудового начання в ЗОШ І-ІІІ.
Живе і працює в м. Луцьк

Виставки

1995 - 2000 Луцька дитяча художня школа

2000 - 2003 ВПУ №2 м.Луцька

2003 - 2010 Львівська Національна Академія Мистецтв

1999 - Виставка «Весна» м. Луцьк «Краєзнавчий музей»

2002 - Виставка до ювілею ВПУ-2 м. Луцьк «Галерея мистецтв»

2004 - Виставка студентів ЛНАМ м.Острог “Острозька Академія”

2004 - Виставка «Осінній салон» м. Луцьк «Галерея мистецтв»

2004 - Виставка «На помаранчевому» ТО”Кактус” м. Київ НСХУ

2005 - Перша персональна виставка м. Луцьк «Галерея мистецтв»

2005 - Виставка “Шевченкові” ТО”Кактус” “Музей книги” м. Львів

2005 - Виставка студентів ЛНАМ м. Львів «Палац мистецтв»

2005 - Виставка “Драгану” ТО”Кактус” м. Дрогобич

2006 – Виставка ТО“10 платформа “ м. Луцьк «Галерея мистецтв»

2006 - Виставка «Гротеск у сучасному мистецтві» м. Львів “Музей етнографії”

2006 - Виставка “Молода Волинь” м. Луцьк «Галерея мистецтв»

2006 - Виставка “Чорнобиль 20 років потому” диплом 3 місце м. Львів «Львівська Політехніка

2006 - Виставка до 60-тиріччя ЛНАМ м. Львів «Палац Мистецтв»

2006 - Виставка “Фотонатюрморт” м. Львів

2006 - Друга персональна виставка “Культ по-поїсти” м. Львів «Музей ідей»

2007 - Виставка “Концептшопка” диплом за концептуальне рішення м. Львів «Музей ідей»

2007 – Виставка масок «Карнавал» м. Львів “Дзиґа”

2007 - Виставка живопису “Конфронтація” м. Жешов Польща

2007 – Проект “Оранжеве” м. Львів «Палац Мистецтв»

2007 - Виставка “Молитва до Шептицького” ТО”Кактус” “Національний Музей ”м. Львів

2007 – Виставка “Гротеск у сучасному мистецтві” м. Львів “Музей етнографії”

2007 - Міжнародний симпозіум “Міні-кераміка” м. Львів “Дзиґа” Т.Левків «коледж Труша»

2007 - Проект “Свято сміху на Валовій” «Дерилаха» допомога в організації і проведенні м. Львів «Музей ідей»

2007 - Виставка “памяті Корецького” ТО”Кактус” м. Львів ц. Знесіння

2007 - Виставка студентів ЛНАМ «Передчуття нового» м. Львів «Музей ідей»

2007 – Виставка “Актив” м. Львів «Арт 11»

2007 - Виставка еротичного мистецтва «ЄЇ» м. Львів «Музей ідей»

2007 – Проект “Жовте” м. Львів «Дзиґа»

2007 – Проект “Зелене” м. Львів “Музей етнографії”

2007 - Виставка “Драгану” ТО”Кактус” м. Львів «Богословська Академія»

2007 – Виставка «Фруктовий салат» м. Львів «Технопарк ЛЗТА»

2007 - Міжнародний симпозіум кераміки “Більоне” Литва

2007 - ”Ягелонський ярмарок” м. Люблін Польща

2007 - Українсько-шведський проект “Відео щоденник” м. Львів «Музей ідей»

2007 – Проект“Голубе” м. Львів «Технопарк ЛЗТА»

2007 - Свято Миколая «Зимова подушка» «Найбільший малюнок на ковзанці» допомога в організації і проведенні м. Львів

2007 – Проект “Синє” м. Львів “Музей етнографії”

2007 – Виставка «Еко пейзаж» м. Львів «Технопарк ЛЗТА»

2007 – Проект “Фіолетове” м. Львів “Музей етнографії”

Відгуки в інтернеті

Проект "ВЕСЕЛКА": "Чорне і Біле" У галереї "Дзиґа" (вул. Вірменська,35) презентувалась заключна виставка мистецького проекту "ВЕСЕЛКА" "Чорне і Біле". Куратор проекту - доктор мистецтвознавства Орест Голубець. Учасник семи виставок проекту "Веселка" Серж Столярук, прокотив між гостями вернісажу велику кулю із різнокольорового шмаття і за сценарієм дійства розпочалося дефіле. Три модельки демонстрували частину колекції арт-одягу, розробленого дизайнером Марією Гайдою за мотивами творчості відомої мексиканської художниці Фріди Кало.

http://zik.com.ua

У Львові методом буріння двох свердловин у крижаній брилі браги добували первак і пили – проект Кауфмана Березень 03 09:48 200809:48Концептуальний проект «Холод» за кураторством відомого львівського митця Влодка Кауфмана привабив до Львова не тільки команду художників, які втілили свої конструкції та деструкції із льоду, а й чималий десант столичних галереїстів, критиків та істориків мистецтва, не бракувало також і публіки, яку Кауфман у ролі екскурсовода водив серед крижаних інсталяцій у подвір’ї між МО «Дзига» та Музеєм історії релігії, – про це сьогодні, 3 березня повідомив коерспонедент ЗІКу. Концептуальний проект «Холод» організували Інститут актуального мистецтва, «Музей ідей» та МО «Дзига»(втілити задумане допомогло управління культури Львівської міськради та спонсор – ВАТ «Львівський холодокомбінат». Вернісажу об’єктів із льоду передував теоретичний круглий стіл, натомість реальний стіл із укриглими в нього овочами (від моркви до ананасів) задемонстрував Серж Столярук. За цим столом глядачі змогли стати учасниками Кауфманового гепенінгу – видобування методом буріння двох свердловин у крижаній брилі браги вимороженого перваку. Первак наливали у крижані келішки і пропонували гостям, ті випивали й…закусували склянками.Із коментарів Влодка Кауфмана випливало, що дослідження художниками форм, які виникають і зникають, має опозиційне трактування шаблоності, стереотипу, конформізму, культурно-цивілізаційних процесів, пов’язаних із системною глобалізацією.

http://zik.com.ua

“Фруктовий салат” на стінах

У своєму прагненні творчо оживити середовище Львова Інформаційно-мистецький центр Львівської національної академії мистецтв вирішив не зупинятися на музеях, галереях і навіть закладах громадського харчування, а поглянув на Львів ширше.Роздивившись, зауважили абсолютно голі незатишні стіни приміщень, які належать компанії “Технопарк ЛЗТА” і за підтримки Консульства Литовської республіки у Львові (яке теж тут розміщується) організував у їхніх коридорах виставку “Фруктовий салат” за участю близько двох десятків митців – відомих і початківців.Власні варіанти фруктового “раю” запропонували Іван Твердун та Іванка Войтович, Сергій Міхновський і Галя Слободян, Сергій Савченко та Серж Столярук, а також чимало інших митців – живописців і фотохудожників

Ярина Коваль Львівська Газета © 2004 - 2005.

Влодко Кауфман: “Це нагадує ситуацію із секс-меншинами на Заході” Наталя ДУДКО, "Ратуша" / 06.03.2008 11:08

Минулої суботи у дворику біля “Дзиґи” відбувся концепт-проект “Холод”. Куратор - Влодко Кауфман. Львівські митці намагалися “актуалізувати актуальне/contemporary мистецтво як частину культури, яка зникає”.Наприкінці мистецької частини “холодного” проекту (який відбувався в переддень уродин його куратора) біля льодяного круглого столу від Сержа Столярука із замороженими в ньому різнобарвними овочами та фруктами відбувся перформенс за ідеєю Кауфмана: із крижаних брил, просвердливши отвори, видобували первак, очищений від браги. Наливали його у відлиті з льоду чарки, якими й закусували... Розмова з Влодком Кауфманом, куратором проекту “Холод” та Інституту актуального мистецтва - про мистецтво, яке за кордоном називають contemporary art, а в нас, віднедавна, - актуальним.

Сьогодні у Львові відбувся скорботний хід від НУ «Львівська політехніка» до фігури Матері Божої на проспекті Свободи та молебень за жертвами Чорнобильської трагедії – біля пам’ятника жертвам комуністичних репресій за участі священнослужителів УГКЦ, УАПЦ, УРКЦ. У заході взяло участь до 200 осіб. Основний організатор – НУ «Львівська політехніка». Попереду скорботного ходу йшли студенти, зобразивши з чорних та червоних смуг римську цифру ХХ, всередині якої було ув’язнено ангела.Також у НУ «Львівська політехніка» відкрили виставку студентських робіт образотворчого мистецтва, присвячену 20-річчю Чорнобильської катастрофи.На виставці було представлено роботи студентів НУ «Львівська політехніка» та Львівської академії мистецтв, серед яких було проведено конкурс на найкращі роботи з висвітлення теми Чорнобиля. Трете місце отримав студент Академії мистецтв Сергій Столярук за роботу «Реквієм ліквідаторам».

http://zik.com.ua

25 червня о 17.00 в Українському Католицькому Університеті, вул. Свенціцького 17, м.Львів. Відкривається виставка Творчого об’єднання «Кактус» присвячена пам’яті відомого мистецтвознавця Михайла Драгана (1899 - 1952рр.). Учасники проекту: Лев Лазор-Скоп, Любомир Тимків, Михайло Олійник, с.Дам’яна Іванець, с.Меланія Гобрій, Надія Ямнич, Наталка Русецька, Таня Скоромна, Олена Бакович, Тарас Кузів, Таня Думан, Оксана Тортина, Наталка Цюх, Дмитро Гордіца, Од Гіє, Сергій Столярук.

Фестиваль «Шешори» запрошує усіх охочих та небайдужих взяти участь у роботі екобригад

Незважаючи на велику кількість гостей, фестиваль три роки підряд залишав село Шешори чистішим, ніж воно було до нього. Вдалося вивезти не тільки «фестивальне» сміття, а й розібрати деякі звалища, що роками росли на місцях стихійних туристичних таборів та берегах ріки Пістинька. Майже десятитисячна аудиторія минулого року не залишила по собі жодної сміттєвої купи. Ми дуже вдячні учасникам екобригад, які допомогли здійснити це диво, зокрема тим, хто працює вже другий фестиваль - Євгену Королю, Сані Гулику, Михайлу Кириловичу, Ірі Тіщенко, Ксенії Жужі, Євгену Беженару, Оксані Гринчук, Івану Пукішу, Ірі Тубальцевій, а також тим, хто приєднався у 2006 році, - Ользі Коровець, Олесю Горалю, Наді Білій, Тетяні Білій, Юлі Расказовій, Ганні Донець, Тетяні Герасимовій, Марії Чабан, Тетяні Талановій, Олександру Таланову, Василю Миронюку, Остапу Миронюку, Соломії Миронюк, Наталі Захарчук, Володимиру Нестораку, Дмитру Літуєву, Володимиру Мисюк, Галині Хрипалевій, Ангеліні Скляр, Тетяні Явтущенко, Галині Славко, Ірині Шавлюк, Павлу Цвілею, Дмитру Шапочці, Андрію Шашенюку, Денису Гнатку, Артему Гнатку, Наталі Гзоїм, Олександру Дмитруку, Каті Будзуя, Андрію Будзуя, Яні Ванівській, Олі Соломчак, Сергію Столяруку, Роману Солодовчуку, Юрію Дубику, Наталі Годунок

Квіти та колючки "Кактуса" для Шевченка

У Музеї мистецтва давньої української книги експонують виставку живопису "Шевченкові", організовану мистецьким об'єднанням "КАКТУС". Представлені роботи є складовими провокаційно-філософського міксу, вживання якого викликає змішану реакцію. Поєднано складники, які стосуються постаті Кобзаря, а ті, що не стосуються, легко долучаються до коктейлю, слід лишень за назву роботи взяти рядки поезії Шевченка і додати безмежну уяву митця (триптих "Катерина" Надії Ямнич, "Єсть на світі доля, а хто її знає?..", "Дівча, люди, чорнобриве...", "Отаке-то на сім світі роблять людям люде" Сергія Столярука). Напевно, такий вигляд має гра в асоціації на прийомі в психоаналітика, коли у хвильках, трикутниках, різній симетрії та асиметрії схована проблема, в цьому ж випадку зображення мало б викликати образи з "Кобзаря

Поступ у Львові. Юлія МОТУЗКО

Вівторок, 15 березня, 2005 року, № 45 (611) “Кактусяна” грань “Кобзаря”У Музеї української книги відкрили виставку “Шевченкові” мистецького об’єднання “Кактус” – п’яту в біографії цього угруповання.Йдеться про живописні роботи, навіяні прочитанням “Кобзаря”, студентів і випускників Львівської академії мистецтв – Марії Скоп, Дем’яни Іванець, Наталки Сацик, Надії Ямнич, Ольги Аленінської, Дмитра Гордіци, Олени Смаги, Любомира Тимківа, Наталки Русецької, Кирила Меньшова, Сергія Столярука, Петра Скопа, а також їхнього куратора, викладача іконопису Левка Скопа.“Багато хто дивується, що “Кобзар” Шевченка в “Кактусі” на найпочеснішому місці, – сказав журналістам Левко Скоп. – Але це – абсолютно природно. У кожній українській хаті донедавна поряд з іконами був образ Шевченка. Для нас Т. Шевченко – це його творчість. Не ставмо пам’ятників Тарасові в кожному селі чи хуторі, ставмо йому пам’ятник у кожному серці. Ми зробили й цю виставку тому, що хочемо, аби сучасник просто ще раз відкрив для себе “Кобзар”.

Ярина Коваль Львівська Газета © 2004 - 2005